Міський голова Вінниці відзвітував як місцева влада підтримувала підприємців у 2020-му році

snimok-ekrana-2020-12-29-v-15-32-47

Понад 10 тисяч вінничан, сукупний місячний дохід яких складає менше 2 тисяч грн, отримували муніципальні доплати протягом другого півріччя 2020 року. Середній розмір доплат складає 360 грн на місяць.

На сьогодні Вінниця – єдине місто в Україні, де існують такі муніципальні доплати. Програма підтримки населення, за словами Моргунова, буде продовжуватися і у 2021 році – у першому кварталі на неї передбачено 12 мільйонів грн.

З вересня 2020 року кожен член сім’ї загиблого захисника України отримує щомісяця по 1 тисячі грн.

На території Агрономічної сільської ради учасники АТО/ООС отримали 374 земельних ділянки. Вінницька влада продовжує реалізацію програми виділення земельних ділянок захисникам України, які воювали на Донбасі.

0,62 гектари землі на вулиці Зулінського передано в оренду під будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб. Разом з ГО «Спільна справа» реалізується будівництво житла для переселенців. З бюджету міста виділено 1 мільйон гривень на розробку проектно-кошторисної документації, а підготовчі роботи будівництва вже розпочато.

Програмою вже зацікавилися у Кабінеті міністрів України. Вінницька влада проводить консультації з Кабміном, щоб досвід нашого міста змогли використати громади по всій Україні.