Міський голова Вінниці Сергій Моргунов очолив рейтинг відповідальності мерів України

моргунов

Напередодні місцевих виборів видання «Слово і діло» проаналізувало каденцію діючих міських голів України. Аналізували кількість обіцянок і кількість виконаних обіцянок. У рейтингу відповідальності мерів перше місце посів міський голова Вінниці Сергій Моргунов, у нього найбільше виконаних обіцянок – 72%.

«Складаючи підсумковий рейтинг відповідальності міських голів за п’ять років роботи, ми зробили акцент саме на кількості виконаних обіцянок. Адже деякі мери дали їх понад 300, значну частину з яких виконали, але були й такі, що взяли на себе лише кілька десятків публічних зобов’язань і не змогли реалізувати навіть половину. При цьому ми також вирахували процентне співвідношення виконаних та провалених намірів», – пояснює «Слово і діло».

xmery-rejting-jpg-pagespeed-ic-0403ru5kax

За результатами аналітики видання, найбільше намірів протягом каденції виконав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він реалізував 174 зобов’язання. Це 44% від загальної кількості його обіцянок. Провалив Марцинків 82 обіцянки (21%). Загалом мер Івано-Франківська дав 397 обіцянок.

Найменше обіцянок виконав мер Херсона Володимир Миколаєнко. Загалом він дав тільки 27 обіцянок і за 5 років зміг реалізувати 17. У відсотках цей показник цілком достойний – 63%. Ще 10 обіцянок або 37% Миколаєнко провалив. Але 27 публічних зобов’язань за всі п’ять років роботи – це надто мало порівняно з будь-яким міським головою, зауважує видання.

imgonline-com-ua-resize-tv1f6gtp33v4er2t

Мер Вінниці Сергій Моргунов реалізував 129 обіцянок (72%), провалив – 32 (18%), а в цілому дав 179 зобов’язань. У Сергія Моргунова, порівно з іншими мерами, – найбільший відсоток реалізованих намірів. Відтак міський голова Вінниці став третім за кількістю загалом виконаних обіцянок і першим у рейтингу відповідальності мерів України.

Нагадаємо, Сергій Моргунов повідомив, що у Вінниці незабаром запрацює нова муніципальна ПЛР- лабораторія.