Міський голова доручив посилити патрулювання в парку “Хімік”

ubili

У зв’язку з вбивством 26-річного вінничанина поблизу парку “Хімік”, міський голова Вінниці доручив міській поліції посилити засоби публічної безпеки у цьому районі.

Про це Сергій Моргунов заявив під час чергового засідання виконавчого комітету  13 червня.

– Сергій Олександрович, – звернувся міський голова до Сергія Синявського, начальника Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, – в мене є прохання. Є скарги, і враховуючи події, які там відбувалися, а саме вбивство – там треба посилити патрулювання, разом з поліцією та “Муніципальною вартою”. Тому що люди там переживають. Так що посильте засоби публічної безпеки, – сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, 26 травня поблизу парку “Хімік” виник конфлікт між двома компаніями чоловіків, в результаті загинув чого 26-річний вінничанин від пострілу з обрізу мисливської рушниці. Інший учасник конфлікту доставлений до лікарні із травматичною ампутацією пальців руки.

Поліція затримала 26-річного зловмисника, наразі йому загрожує довічне ув’язнення (ч.2 ст.15, п. 1 ч.2 ст.115 КК України (замах на вбивство двох осіб).

Пізніше, 28 травня, на сайті міських петицій з’явилася пропозиція покращити освітлення на території парку “Хімік” та підвищити патрулювання в темні години доби.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована