Міська влада Вінниці та спецфонд “СтопВірус” презентує “Пакунок пацієнта” для ковідних хворих

820f2009e0f95749328220f1171245d2

Створений навесні 2020 року з ініціативи Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова спецфонд «СтопВірус» відновлює свою роботу.

Влітку, коли проблема з дефіцитом засобів індивідуального захисту в Україні уже не була такою гострою, «СтопВірус» зробив паузу у своїй діяльності. Але волонтери фонду оголосили, що готові відновити роботу в будь-який момент.

Зараз, коли триває 2-а хвиля епідемії, «СтопВірус» розпочинає новий проєкт – «Пакунок пацієнта». Це набір необхідних індивідуальних засобів для людей з коронавірусною хворобою, госпіталізованих до лікарень. А також набір вітамінів, який не покривається «ковідними пакетами» Національної служби здоров’я України.

З цією ідеєю волонтери «СтопВірусу» в першу чергу звернулись до ініціаторів створення цього спецфонду – Володимира Гройсмана і Сергія Моргунова. Які першими підтримали цей проєкт і уже зробили свої внески.

Також до цього процесу приєднуються волонтери фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто». Фонд громади «Подільська громада», на базі якого і було створено «СтопВірус», запрошує усіх небайдужих підтримати проєкт. «Пакунки пацієнта» будуть пропорційно розподілятись по всіх закладах Вінницької області, де лікують пацієнтів з COVID-19.