Міська влада Вінниці призначила грошову допомогу дітям до Дня захисту

9e94a00ddb974213c25b83a012219341_preview_w440_h290

До Дня захисту дітей, який відзначають 1 червня, в місті співробітники служби у справах дітей планують роздати сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, грошову допомогу та солодощі. Всього у Вінниці матеріальну допомогу отримають майже 200 дітей, ще 90 – отримають подарунки.

Першого червня 195 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (з них 31 дитина закінчує 9, 11 класи), отримають матеріальну грошову допомогу та солодощі. Кошти та цукерки буде вручено особисто дітям за місцем проживання працівниками служби у справах дітей.

Також 90 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримають подарунки (іграшки та спортивний інвентар).

Загалом, Служба у справах дітей Вінницької міської ради щороку проводить ряд заходів до Міжнародного Дня захисту дітей. Цього разу розважальні події відбудуться онлайн. Для хлопчиків та дівчаток, які опинилися у складних життєвих обставинах сьогодні організували онлайн-перегляд вистав Вінницького академічного обласного лялькового театру «Рибалчина русалонька» та «Кіт у чоботях». А першого червня діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримають грошову допомогу.

У цьому році до Міжнародного Дня захисту дітей служба у справах дітей Вінницької міської ради проводяться віртуальні інтерактивні заходи у зв’язку з карантинними обмеженнями. Ці заходи організовані для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перебувають на відповідному та проживають на території Вінницької міської ОТГ.

Нещодавно закінчився міський творчий конкурс «Я – найкрутіший». Вчора пройшов майстер-клас «Квіткова фантазія». Ще триває челендж «Я маю право».