Міні-Вінницю закрили на ремонт

5de784df0cd2d

Локацію «Міні-Вінниця», що у Центральному парку закрили на реконструкцію. Сьогодні територія залишається огородженою парканом, проте всередині немає жодної фігурки. Всі об’єкти забрали на ремонт.

Про це розповів директор КП «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський.

«Ми плануємо розширити територію і додати нові об’єкти. Також буде змінено систему поливу і освітлення. Зробимо красивий ландшафт. Це місце стане ще привабливішим для прогулянок і для фото.

Фігурки, які демонтували, мають не дуже хорошу якість. Їх потрібно буде підсилити, пофарбувати, освіжити», — сказав посадовець.

Весною локація стане знову доступною для туристів і містян. До того ж, вона поповниться новими макетами. Ще в червні комунальне підприємство провело тендер на купівлю чотирьох експонатів, загальна вартість яких 680 тисяч гривень. Отож, до вже існуючих дванадцяти об’єктів додадуть зменшені копії: Єзуїтського монастиря 17-18 століття, вулиця Соборна, 17,19; психіатричної лікарні імені Ющенка, вулиця Юківка; храму-усипальниці М.Пирогова, 2-й провулок Вишневського; особняка капітана Длуголенського, вулиця Магістратська, 66.

Нагадаємо, що у вересні 2017-го відкрили локацію «Міні-Вінниця».Тоді 12 макетів об’єктів обійшлися міському бюджету у понад 1 мільйон гривень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована