Мешканці Вінниці зможуть познайомитись з місцевими активістами та громадськими організаціями

gromada

26 жовтня у хабі «Місто змістів» (вул. Пушкіна, 11) відбудеться НеФорум-активації «Дізнавайся. Долучайся. Дій». Вінничани зможуть познайомитися з громадськими організаціями, які працюють у Вінниці, взяти участь у спільній фасилітаційній робота за тематичними напрямками та багато інших цікавих програм.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Метою заходу є активізація небайдужих та ініціативних мешканців і мешканок Вінниці задля розвитку громади.

Організатори форуму – ГО «Освітній простір 2.0» та КП «Інститут розвитку міст» за підтримки Вінницької міської ради.

Організатори обіцяють цікаву та насичену програму. На учасників очікують панельні дискусії за участі гостей з Києва та Одеси, а також відомих громадських активістів та активісток Вінниці. Буде можливість познайомитися з громадськими організаціями, які працюють у нашому місті, взяти участь у спільній фасилітаційній робота за тематичними напрямками та багато інших цікавих програм.

«Ми віримо, що такі події заряджають та додають мотивацію для громадської активності. Для цього запрошені круті спікери та спікерки, актив суперактивних вінницьких ГО та, звісно, яскрава та комфортна локація Хабу «Місто змістів» є важливими інгредієнтами для гарного настрою, змістовних ідей та знайомства з новими людьми!» — зазначила директорка Інституту розвитку міст Аліна Дяченко.

Для участі у НеФоруму-активації «Дізнавайся. Долучайся. Дій» потрібно зареєструватися.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована