Мерія Вінниці хоче заборонити туроператорам працювати з Кримом і окупованою частиною Донбасу

more

«Кримське» напрям у курортний сезон до 2014 року було одним з найпопулярніших серед вінничан. У зв’язку з анексією півострова і окупацією частини Донбасу ситуація дещо змінилася… У свою чергу міська влада Вінниці хоче ухвалити рішення, що забороняє рекламу турів на ці території.

Як з’ясував «РЕАЛ» з власних джерел у мерії, відповідне рішення розглянуть на черговому засіданні виконкому міськради. Заборонити відправляти групи на зайняту російськими військами територію України в мерії не можуть – не мають повноважень втручатися в господарську діяльність підприємців, але питання реклами залишаються у підпорядкуванні місцевої влади. Тому формулювання буде саме таким.

Варто відзначити, що курорти Криму, як і раніше пропонувалися вінничанами влітку 2014-го і 2015 років. Скільки автобусів з городянами туди відправили, підрахувати складно, але, мабуть, популярність «кримського» напряму падала. Влітку Нинішнім моніторинг показав, що відправитися з групою на півострів вже досить проблематично. Тим не менш, щоб попередити публічний набір туристів, влада вирішила прийняти превентивні заходи.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована