Мер Вінниці вимагає від нардепа Пашковського попрацювати над законом

5e4539f5968e0

Сергій Моргунов звернувся до нардепа Максима Пашковського з проханням розробити новий законопроект, який дозволить не допускати проблем з кооперативними будівництвами.

 — Це буде офіційне наше прохання, я вам відправлю звернення по цьому питанню офіційно і хотів би отримати відповідь, щоб ви підготували відповідний законопроект. Щоб таких випадків з проблемними новобудовами, а вони є не тільки у Вінниці, не було, щоб закон захищав в першу чергу інвесторів, — сказав Моргунов.

Нагадаємо, напередодні у мерії відбулась чергова зустріч міського голови з інвесторами багатоквартирних будинків, чиї оселі і досі не приєднані до комунікацій. За словами Сергія Моргунова, вплинути на «Водоканал» чи «Обленерго» місцева влада не може, бо повноваження обмежені законом.

На сьогодні, зрушити проблему з місця має господарчий суд, куди у вересні 2019 звернувся вінницький виконком, оскільки забудовник не виконав соціальне зобов’язання з облаштування садочку.

 — Фактично ми є потерпілими, так само, як і інвестори відповідних ЖБК, — резюмував Моргунов.

Заборонити вступати в сумнівні кооперативи влада не може. Будівництво регулюється законом, виписаним ще в СРСР. Тому від нардепа від «Слуги народу» ошукані інвестори і чиновники очікують змін законодавчої бази.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована