Мер Вінниці відвідав родину з будинку сімейного типу

1
Вінницький міський голова Сергій Моргунов у День святого Миколая відвідав родину Віталія та Ганни Крищук, яка мешкає в будинку сімейного у якому виховується шестеро дітей. Мер поцікавився, як живуть діти та подарував їм велосипеди й солодощі.
Діти розповіли, що люблять грати у розвиваючі ігри, займаються спортом, куховарять та взагалі подобається проводити час у сім’ї.
Міський голова Сергій Моргунов жартував, що його прислав св. Миколай передати подарунки дітворі.
«Ви ж писали йому листи? Тому  я тут. Я знаю, що ви любити їздити на велосипедах, тож для старших дітей ми даруємо три велосипеди. Хочу вам побажати зустріти гарно Новий рік, щоб наступний рік був більш позитивним, щоб ви жили дружною і міцною родиною», — побажав міський голова Сергій Моргунов.
Перший будинок сімейного типу у Вінниці був створений минулого року  Родина Віталія та Ганни Крищук мають двох власних дітей та взяли спочатку на виховання трьох дітей, а потім їхня сім’я поповнилася ще однією дитиною. Живуть вони на Старому місті, у двоповерховому будинку площею понад 250 квадратних метрів, який їм придбали в рамках державної субвенції.
sv_02199
sv_02227
sv_02246
sv_02132
sv_02128
sv_02142
sv_02324
sv_02368
sv_02415

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована