Мер Вінниці Сергій Моргунов: «Розвиток громади у наших руках»

МОРГУНОВ

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. На своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітав зі святом та зазначив, що День місцевого самоврядування — це свято, яке стосується кожного, хто любить своє місто, хто відчуває, що відповідальний за його майбутнє. 

«Починаючи з традицій Магдебурзького права і до сучасних днів, ми розуміємо, що історію Вінниці творили вінничани.

І сьогодні вінничани – це єдина команда. Разом з оновленим депутатським корпусом, виконавчим комітетом, працівниками муніципалітету. Нас об’єднує небайдужість до долі громади і велике бажання, щоб вінничани пишалися рідною Вінницею і про неї знав увесь світ», — повідомив Сергій Моргунов.

Очільник Вінниці також нагадав, що Вінниця вже шість років поспіль утримує лідерство найкомфортнішого міста в Україні.

«Це висока планка. Але разом ми можемо ще більше – розвиток громади у наших руках. Ми відкриті для інвестицій та ідей. Вінниця має розвиватися далі як комфортне і сучасне місто, де відчуваєш себе удома. І Вінниця має бути привабливим містом для гостей, яке хочеться відвідувати знов і знов», — зазначив мер.

Сергій Моргунов також підкреслив, що кожна посада в органах місцевого самоврядування – це відповідальність. Але найперше – це небайдужість.

«Вдячний колегам і вважаю, що у Вінниці найкраща команда! Бажаю вам родинного затишку, здоров’я та нових звершень на благо громади!

Глибоко переконаний, що саме сильне місцеве самоврядування – це успіх України. Мої вітання усім муніципальним командам, з багатьма з яких у нас вже давно дружні стосунки. Нехай довіра людей буде найкращим стимулом у роботі для всіх нас!», — написав С. Моргунов.

129660860_1809683099182778_2769744337583911953_o