Мер Вінниці показав новий майданчик для стрітворкауту

_32

Завдяки міському конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» на площі Шкільній у Вінниці створено сучасний майданчик для стрітворкауту. Більш того, на Старому місті він вже став осередком для молоді та дітей, які полюбляють спорт.

«Ось цей новий майданчик на площі Шкільній — уже в епіцентрі уваги воркаутерів. А ще тут зранку до вечора — уся дітвора з мікрорайону. Вийшов класний осередок активного, а головне здорового відпочинку. І найважливіше, що це результат співпраці з громадою Старого міста», — повідомив у Facebook міський голова Сергій Моргунов.

Зазначимо, що ідея створення майданчику належить місцевій громаді, яку у 2019 році активно підтримали депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко та його колеги з міськради Алла Власюк та В’ячеслав Заремба, які долучилися до процесу збору підписів.

За створення майданчику з міського бюджету виділено майже 1 млн грн. Наразі його можна назвати зразковим. Він дозволяє не лише тренуватися, а й навіть проводити професійні змагання серед спортсменів-воркаутерів. До того ж на майданчику одночасно можуть займатися близько 50 людей.