Мер Вінниці Моргунов звернувся до містян

velikden

Щоб люди на Великдень залишались вдома, багато конфесій планують робити трансляції богослужінь онлайн, аби не наражати вірян на небезпеку у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.  

«Я думаю, що багато вінничан бачили звернення представників різних релігійних громад і конфесій про те, що служби транслюватимуться в онлайн режимі. Віруючим пропонують долучитись до святкової служби дистанційно: переглянути  її по телебаченню, або в онлайн режимі. У кожній конфесії є свої підходи. Але я хочу наголосити: якщо відверто – я дуже боюся, що саме після Великодня у місті може відбутись достатньо великий спалах захворювання на коронавірус. Адже люди, маючи бажання йти до церкви і посвятити ту ж паску, будуть наражати себе на небезпеку, бо це буде створювати додаткові скупчення людей. Тому я прошу людей відповідально поставитись до нинішніх умов», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Також Сергій Моргунов розповів, що такі хвилювання не безпідставні, та розповів про ситуацію у Чернівцях, де люди ігнорували карантинні заходи.

«Я не хочу, щоб у нас було так, як в Чернівцях. А зараз у Чернівецькій області дуже велика проблема з захворюваністю, в тому числі через те, що люди безвідповідально поставились до здоров’я свого і своїх рідних. Вони масово виходили на вулиці, спілкувалися, ходили по магазинах, площах. Я спілкувався з міським головою Чернівців, і він це підтверджує.

На сьогоднішній день у них  фактично вводять комендантську годину: закривають всі магазини… Я дуже не хочу, щоб у Вінниці були застосовані такі заходи. Тому ще раз звертаюся до всіх вінничан з проханням дотримуватись карантинних обмежень. Залишайтеся вдома, а якщо виходите на вулицю, одягайте маски, рукавички і менше контактуйте з людьми. Краще зараз когось не побачити, щоб потім через два-три тижні зустрічатися живими зі своїми рідними і близькими», – зазначив Сергій Моргунов.