Мер Вінниці Моргунов розкритикував водоканал за чергове підвищення цін на воду

моргунов

21 травня в Комунальному підприємстві «Вінницяоблводоканал» анонсували підвищення тарифів на водопостачання та центральне водовідведення на 2021 рік.

Щодо цього планують провести відкрите обговорення, яке відбудеться 28-го травня о 9-ій ранку. 26 травня міський голова Вінниці Сергій Моргунов записав відеозвернення, в якому повідомив, що виступає проти підняття цін на воду та закликає вінничан піти на обговорення і висловитись з цього приводу.

Звернення опублікували на офіційній сторінці міського голови у «Фейсбук».

«Днями стало відомо, що обласне комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» знову хоче підняти тарифи на воду для нас з вами. Це при тому, що у лютому вже було серйозне подорожчання — ціна одного кубометра води тоді зросла відразу на 5 гривень. І що? Ми з вами відчули покращення якості води? Чи, можливо, керівництво водоканалу показало стратегію розвитку підприємства? Ми бачимо, що замість того, щоб підтримати вінничан в умовах коронавірусу, горе-керівники водоканалу пропонують знову підняти ціну на воду. Моя позиція чітка — я категорично проти необґрунтованого підвищення тарифу на воду.

Минулого тижня я представив нашу Програму антикризової підтримки громади. Вже у липні 14 тисяч вінничан отримають муніципальну доплату. Але ми робили це не для того, щоб хтось відібрав ці доплати через чергові підвищення цін і тарифів.

Я знаю, що днями водоканал хоче провести громадські слухання щодо підвищення тарифу. Пропоную Вам прийти на ці слухання і сказати, що вінничани проти!

Також звертаюсь до компетентних органів — перевірити обласний водоканал на обґрунтованість тарифів, адже ні я, ні міська команда не бачать аргументованих розрахунків для підвищення ціни», – йдеться в зверненні Сергія Моргунова.

 

Нагадаємо, 22 травня на сесії Вінницької міської ради депутати затвердили програму антикризової підтримки. За нею окремим категоріям населення виплачуватимуть муніципальну допомогу, а підприємців малого та середнього бізнесу звільнять від низки податків. Згодом в міськраді пояснили, як вінничани можуть муніципальну допомогу отримати. Виплати почнуть проводити з липня.