Мер присоромив директора дитсадка за пароконвектомат

morgunov

Вінниця: у всіх дитсадках встановили пароконвектомати, але не всі ним користуються

Мер Вінниці Сергій Моргунов сьогодні зробив зауваження директору дитсадка №30, що не використовують пароконвектомат для приготування страв на пару.

Міський голова під час оглядин утеплення дитсадка, зайшов харчоблок закладу. Його цікавило, чи готують страви для дітей у пароконвектоматі. Проте виявилось, що нове обладнання у садочку №30 не використовують.

«На жаль, в даному дитсадку за рік так і не змогли навчитися. Не знаю по яким причинам. На це треба звернути увагу. Будемо з батьками та громадськістю приймати «іспити» у кухарів. Це має бути більш відкрито. Всі мають розуміти, просто поставити обладнання, куплене за бюджетні кошти, не повинно простоювати», — зазначив Сергій Моргунов.

Завдяки програмі модернізації навчальних закладів за останній рік змогли зекономити 2,5 млн грн. Ці гроші зможуть витратити на покращення матеріально-технічної бази дитсадків або шкіл.


Триває утеплення вінницького дитсадка №30

Пароконвектомат встановили у дитсадку наприкінці минулого року. Підключили навесні.

«Ще не почали ним користуватись, бо чекаємо дозволу з Києва. Як тільки дадуть добро, одразу приступимо готувати для дітей страви на пару. У нас дуже смачно годують. Працюємо за перспективним меню. Є окремо розроблене на кожну пору року — осінь, зиму, весну. Навіть не знаю чи потрібні рецепти Клопотенка. У нас свої рецепти», — сказала завідувач дитсадка Олена Черешнюк.

Вінниця: у всіх дитсадках встановили пароконвектомати, але не всі ним користуються

Пароконвектомат в першу чергу дає можливість виготовляти якісну здорову їжу без жиру. Це зменшує захворюваність дітей на ацетон, додав мер.

«Також він дає великий спектр різних можливостей щодо приготування їжі. В закладах громадського харчування це є один із основних інструментів для приготування їжі. Я хотів би, щоб усі належним чином в харчоблоках навчилися готувати страви у пароконвектоматі. Цього року завершуємо програму, яку розподілили на 4 роки, щоб в кожному дитсадку був цей пароконвектомат. Аналогічну програму розпочнемо по усіх школах», — підкреслив Моргунов.

Зараз у дитсадку триває комплексне утеплення будівлі.Це дасть можливість економити на витраті енергоресурсів майже вдвічі. Завершити роботи підрядник обіцяє до кінця жовтня.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована