Медики чотирьох районів Вінниччини отримують допомогу від фонду «СтопВірус»

sv_03347-2
3 квітня представники фонду «СтопВірус» передають чергову благодійну допомогу для лікарів районних лікарень Вінницької області. Цього разу вона спрямована медикам, які працюють у районних медичних закладах Хмільницького, Літинського, Муровано-Куриловецького та Томашпільського районів. Кожна з лікарень отримає по 10 захисних костюмів, 10 захисних щитків, 2200 разових масок, 50 респіраторів третього класу захисту, оприскувачі для обробки приміщень та відповідний дезінфікуючий засіб.
 
В рамках ініціативи «СтопВірус» продовжується допомога медичним закладам не лише міста, а й області.
Минулого тижня була направлена допомога до Вінницької центральної районної клінічної лікарні та Калинівської районної лікарні https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6808. Сьогодні допомогу отримають медзаклади ще у чотирьох районах області.
«Ми продовжуємо реалізувати започатковану Володимиром Гройсманом і Сергієм Моргуновим ініціативу «СтопВірус». Передаємо сьогодні ще на чотири райони допомогу. За кожним районом у нас закріплені відповідальні особи – представники нашого фонду. Вони й доставлятимуть цю допомогу.  В ці лікарні ми передаємо набори, до яких входять захисні костюми (по 10 штук), оприскувачі для оброблення приміщення, одноразові захисні маски (2200 для кожної лікарні), респіратори третього ступеня захисту. І продовжуємо ініціативу для того, щоб наші медики могли захищати себе і свої родини. Найближчим часом допомога поїде і до інших районів області. Ми намагаємося розвозити все по мірі надходження тих чи інших засобів, тому що їх досить проблематично закупити. Відразу формуємо відповідні об’єми і направляємо на райони», – розповів голова наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрій Дручинський.
«На разі вирушаємо до центральної районної лікарні Літинського району з допомогою від спецфонду «СтопВірус». Хочу сказати, що така справа дійсно нас об’єднує, і ми сьогодні говоримо не тільки про допомогу по місту, а й по районах області. Ми розуміємо, яка загроза перед усіма нами, і ми маємо об’єднатися і допомагати один одному», – зазначив координатор фонду «СтопВірус» у Літинському районі Олег Стукан.
«Сьогодні ми передаємо відповідні засоби захисту для  Муровано-Куриловецьких двох закладів – ЦПМСД та центральна районна лікарня. Вони, як і всі лікарні області, потребують засобів захисту для медичного персоналу. Ми спілкуємося з керівництвом районних лікарень, тому визначили потребу, яка сьогодні буде частково погашена», – каже координатор фонду «СтопВірус» у Муровано-Куриловецькому районі Сергій Ладан.