Маленькі вінничани будують годівнички, готуючись до прильоту птахів.

deti

Вихованці учнівських лісництв вивчають непросту лісівничу справу, турбуються про ліс, дбають про лісових мешканців. На базі 11 держлісгоспів Вінницького ОУЛМГ діє 50 учнівських лісництв. Про свою присягу на вірність лісу юні лісівники пам’ятають, і впродовж року разом із наставниками лісівниками та педагогами роблять добрі справи.

Активно, не покладаючи рук, працюють вихованці учнівського лісництва «Юні друзі лісу», що діє в зоні діяльності ДП «Бершадський лісгосп» на базі Сумівської ЗОШ.

Нині у розпалі акція «Збудуй дім для птаха». Вихованці учнівського лісництва «Юні друзі лісу» з радістю виготовляють синичники, шпаківні для перелітних птахів. Щороку у шкільній майстерні старанні юні лісівники-сумівчани виготовляють близько 150 шпаківень, 25 синичників, 130 годівничок.

Завдяки гарній теоретичній та практичній підготовці вінницькі юні лісівники стають переможцями різних природоохоронних конкурсів та змагань всеукраїнського рівня. Чимало випускників учнівських лісництв здобувають освіту лісівника у вищих навчальних закладах, працюють на лісогосподарських підприємствах України.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована