Майже всі вінничани уклали декларацію з сімейним лікарем

med

За даними Вінницького обласного центру здоров’я, станом на 23 квітня поточного року в електронну систему надійшло 1 253 466 декларацій. В області підписанням декларацій охоплено 79,9% населення. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

До «e-Health» – електронної системи охорони здоров’я – підключилися усі заклади первинної медичної допомоги, а це – 947 лікарів первинного рівня. 57 закладів первинної медичної допомоги (52 комунальних неприбуткових підприємства, що становить 100% від усіх закладів первинної медичної допомоги, та 5 приватних закладів) підписали договори з Національною службою здоров’я України.

Електронна система охорони здоров’я «e-Health» – це система, створена не тільки для укладення декларацій з сімейними лікарями. Вона допомагає пацієнтам отримувати, а лікарям – надавати якісні медичні послуги. А ще – дозволяє контролювати, наскільки ефективно витрачаються виділені на охорону здоров’я державні кошти і запобігати зловживанням.

«e-Health» також дає можливість лікарям виписувати рецепти у зручній і завжди доступній електронній формі. На 23 квітня поточного року у Вінницькій області закладами первинного рівня виписано 55 965 електронних рецепти.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована