Майже 40 тис ветеранів війни Вінниччини отримають травневі доплати

1779328_n

Це разові нарахування до Дня перемоги.

На Вінниччині розпочато виплату щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни. Цьогоріч її отримають 39,7 тис вінничан, які мають статус ветеранів війни.

Про це повідомили в облдержадміністрації.

Для здійснення цих виплат департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА замовив у Міністерстві соціальної політики України 64,9 млн грн.

В область вже  надійшло 58,3 млн грн. Станом на 22 квітня на поштові відділення та банківські установи районів перераховано 52,7 млн грн для 39,7 тис ветеранів війни. Вже отримали разову допомогу 28,9 тис осіб, з них ветерани Антитерористичної операції/Операції Об’єднаних сил 10,5 тис осіб.

– У цьому році виплату збільшено в середньому на 7%. Особи, які мають статус ветерана війни, але не отримали грошової допомоги до 5 травня поточного року, а також особи, які набули статус ветерана війни до 5 травня 2020 року включно  вперше, мають право звернутися за допомогою до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації із заявою та отримати її до 30 вересня 2020 року, — повідомила заступниця голови ОДА Наталя Заболотна.