Майже 36 тисяч продуктових наборів отримали потребуючі мешканці Вінниччини

858aca003d957524f7ee61442f93c5b6_preview_w440_h290

На Вінниччині триває моніторинг щодо забезпеченості потреб людей похилого віку, людей з інвалідністю та багатодітних сімей. На сьогодні для них в області діють програми щодо доставки продуктових наборів, гарячих обідів та засобів індивідуального захисту. Загалом, для людей з вищезазначених категорій надали вже 35 990 продуктових наборів та 3 760 гарячих обідів. 8 квітня голова облдержадміністрації Владислав Скальський розповів про поточний стан надання соціальних послуг в області.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

«В області соціальну послугу догляду вдома отримують 17802 особи похилого віку та особи з інвалідністю. Станом на 7 квітня додатково було виявлено 176 одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги. З них 104 стали клієнтами територіальних центрів соціального обслуговування. З 25 березня соціальними працівниками області проводиться щоденний телефонний моніторинг забезпеченості осіб похилого віку продуктами харчування, засобами індивідуального захисту та ліками. Загалом, соцпрацівниками було надано понад 80 тисяч консультацій», ‒ розповів очільник ОДА.

За словами Владислава Скальського, всі райдержадміністрації та міські голови міст обласного значення опрацювали питання забезпечення осіб зазначеної категорії продуктовими наборами та гарячими обідами.