Майже 34% за «Опоблок»: «феномен» села під Вінницею

vibori

Здивувало результатами виборів село Лисянка Вінницького району. Воно належить до 12 виборчого округу. Саме там у сільському клубі, за даними офіційного сайту Державного реєстру виборців, знаходиться дільниця 050179.

А за даними, вже оприлюдненими ЦВК, там найбільшу кількість голосів виборців — 33.90% набрала політична партія «Опозиційний блок», яка на рівні України й на Вінниччині не проходить до парламенту.

Загалом ця дільниця – невелика: там проголосувало лише 167 виборців. 59 із них підтримали «Опозиційний блок». І ще один «феномен»: рівно стільки ж людей віддали перевагу кандидату від цієї ж партії, підприємцеві з Вінниці Денису Мазуренку. Трапляється така одностайність справді нечасто…

Щодо інших партій, то «Слуга народу» набрала на цій дільниці 39 голосів, або 22,41%, а кандидат від «Слуги народу» Анатолій Драбовський – на один голос менше від своєї партії – 38. Це ще раз підтверджує, що результат «Опоблоку» і кандидата від нього на цій дільниці – феномен.

Зрештою, можливо, це далеко не останній «електоральний сюрприз» на Вінниччині, бо тільки на 12 окрузі ще залишаються неопрацьованими протоколи із 55-ти дільниць…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована