Майже 28 тисяч домогосподарств Вінниці отримуватимуть субсидії

1

Наразі 27 800 домогосподарств отримуватимуть субсидії. Це 19 %  від загальної кількості домогосподарств міста, що  значно  більше ніж минулого опалювального сезону. Переважно субсидії було призначено за автоматичним перерахунком.

Після завершення опалювального періоду 2019-2020 рр. департамент соціальної політики в травні цього року 27 600 домогосподарствам, які мали право на отримання субсидії, провели автоматичний перерахунок субсидії на наступний період: з першого травня по 30 квітня 2021 року.

1.PNG

«Варто відзначити, що автоматичний перерахунок  не було проведено  1348  домогосподарствам, в яких станом на перше лютого була наявна заборгованість з сплати за житлово-комунальні послуги понад 340 грн. Після проведеного перерахунку субсидію з травня 2020 року призначено 17 638  домогосподарствам, що складає 11,8% від загальної кількості домогосподарств міста. Хочу зазначити, що кількість домогосподарств, які отримують субсидії збільшилася на 5,8% у порівнянні з минулими роком», — розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Про розмір призначеної суми субсидії департамент соціальної політики інформував щомісячно, надсилаючи смс-повідомлення на номер мобільного телефону заявника. Середній розмір субсидії в неопалювальний період становить  453 грн, в опалювальний — 1631 грн. З січня 2019 року Уряд Володимира Гройсмана вперше запровадив Програму монетизації субсидій та пільг,  яка успішно реалізується і на сьогоднішній день. Вінничани, які мають такі пільги, отримують кошти у банку або ж у відділеннях АТ «Укрпошта».

«Зазначу, що домогосподарства, які отримували  субсидію, пільги у безготівковій формі і в опалювальному періоді 20219-2020рр. зекономили кошти на своїх рахунках в АТ «Ощадбанк» до 25 грудня поточного року мають право отримати  їх готівкою та використати ці кошти на власний розсуд. За даними АТ «Ощадбанк» 782 одержувачі субсидії отримують зекономлені кошти на загальну суму 1,5 млн», — каже Валентина Войткова.

2.PNG