Майже 1200 будинків Вінниці з теплом. Перелік проблемних підключень

teplo

Сьогодні, 30 жовтня, у Вінниці  подано теплоносій на 1162 будинки. КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  нагадує, що  під час пуску теплоносія йде велике навантаження на мережі, тому можуть виникати пориви. Зараз таких ділянок,  де ведуться  аварійні ремонтні  13.

Також є пориви у внутрішньобудинкових системах, за які відповідають управляючі компанії. Станом на 10:30 таких поривів – швсть. У зв’язку з цим підприємство не може подати теплоносій на  будинки за адресами: Соборна, 46 (ТОВ «ЖЕО») Зулінського, 7(УК «Київська») Брацлавська, 15А  (УК «Замостя») Київська, 156 (УК «Київська») Станіславського, 38А (УК «Київська») Зулінського, 23 (УК «Київська») У таких випадках послугу буде відновлено після ліквідації поривів працівниками управляючих компаній, адже саме вони відповідають за внутрішньобудинкову систему.

У Вінниці є сім житлових будинків (у всіх створено ОСББ), в яких ще не заповнена система, тому що від цих будинків не зверталися голови ОСББ чи інші представники для підпису акту готовності. Адреси: Коріатовичів, 176, 106, Соборна, 46, Зулінського, 7, 23, Брацлавська, 15А,     Станіславського, 23.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована