Майже 10 тисячам вінничан автоматично нарахують 1 тисячу гривень. Відео

imgonline-com-ua-resize-tzhe0qnn5lc

Незабаром деякі українці отримають тисячу гривень одноразової грошової допомоги. Загалом гроші виплатять понад 10,6 мільйонам осіб.

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 передбачено виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території країни хвороби COVID-19. Щоправда, отримають гроші не всі, а лише окремі категорії населення.

Окремим категоріям громадян автоматично нарахують 1000 гривень адресної державної допомоги.

Про це під час брифінгу 15 квітня повідомила заступниця голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

«Одноразову грошову державну адресну допомогу в розмірі 1000 гривень автоматично отримають 9868 жителів Вінницької області, з числа категорій:

  • одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та особи з інвалідністю
  • одержувачі державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю
  • одержувачі державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на таку пенсійну виплату

Загалом, розмір такої державної допомоги на Вінницьку область складає близько 20 мільйонів гривень», — повідомила Наталя Заболотна.

Фінансування одноразової грошової допомоги з державного бюджету очікують найближчим часом.

Нагадаємо, в Україні встановлять щомісячні доплати в сумі 500 гривень для пенсіонерів, які старші 80 років. Також для пенсіонерів, які отримують менше 5000 гривень передбачили одноразову надбавку до пенсії в розмірі 1000 гривень. Доплати люди отримають в квітні місяці.