Льотчик, який вижив у підбитому вертольоті біля Слов’янська, приїхав на Вінниччину вшанувати загиблих побратимів

vshanuvav

У Калинівському полку відбувся захід поминання загиблим воїнам збитого вертольоту МІ-8 під Слов’янськом, в якому знаходилися 13 військових із них 2 бійці 8 полку оперативного призначення Національної гвардії України.

У військову частину 3028 для вшанування пам’яті загиблих побратимів, прибув виживший льотчик-штурман вертолітної ескадрильї військової частини 2269 Національної гвардії України майор Олександр Макеєнко.

 

Трагедія відбулася 29 травня 2014 року, екіпаж вертольота виконував завдання в районі міста Слов’янська, і після розвантаження продуктів харчування на блокпост та проведення ротації особового складу повертався на базу в Чугуїв. Близько 12:30, при наборі висоти після злету з майданчика на горі Карачун, вертоліт був обстріляний з лісосмуги та підбитий терористами з ПЗРК. Екіпаж до останньої миті намагався врятувати бойову машину і людей, які перебували на борту.

Товаришів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів біля меморіалу загиблих воїнів та відвідали куточок пам’яті у казармі.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована