Лісівники Вінниччини виклали в мережу відео з сімейством диких кабанів

t_1_kabani

У Тульчинському районі лісівники зафільмували, як сімейство диких свиней прогуляється поруч з людьми.

«Два виводки симпатяг-смугастиків разом із мамами-льошками. Лісові хрюші зовсім не налякалися присутності людини, більше того, пройшли собі спокійно у своїх справах, поки лісівники їх знімали на камеру мобільного телефона.

На відео – тварини не у вольєрі, а у природному середовищі. І хоч дикі тварини досить спокійно реагують на присутність людини у лісі, лісівники Вінниччини наголошують, що задля безпеки людини не слід наближаться занадто близько або чіпати тварин. Все-таки вони – дикі!» — повідомили на сторінці Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Зимовий перепис» диких мисливських тварин у мисливських угіддях держпідприємств Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства встановив наявність дикого кабана у кількості 1404 голови (для порівняння — у 2017 р. було 1258 голів). За ствердженням фахівців, це дуже важливо, адже кілька років тому ці тварини практично зникли через масову загибель від епідемії африканської чуми свиней.

Загальна площа вольєрів для напіввільного утримання мисливських тварин у 10-ти держпідприємствах лісового господарства Вінницького ОУЛМГ становить понад 600 га.