Лише 7% порушників карантину у Вінниці відповідають по закону

xadminka-karantin-jpg-pagespeed-ic-ys7nm87uuu

Вінницький міський суд визнав 17 осіб винними у порушенні правил карантину. Загалом на розгляд суду надійшло понад 300 адмінматеріалів.

Пресслужба Вінницького міського суду опублікувала оновлену статистику щодо розгляду адмінматеріалів про порушення карантинних обмежень. Станом на 14 серпня до Вінницького міського суду загалом надійшло 333 таких адміністративних матеріалів.

Наразі вже розглянули 232 справи. З них лише у 17 випадках (а це приблизно 7,33%) суд визнав громадян винними за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Це порушення передбачає стягнення штрафу в розмірі 17 тисяч гривень.

Додають, що ще 87 справ повернули поліції на доопрацювання, через неналежне оформлення протоколів. Провадження у 63 справах закрили у зв’язку з відсутністю події й складу адмінправопорушення, а ще 37 громадян звільнили від адміністративної відповідальності й суд обмежився усним зауваженням.

У зв’язку зі скасуванням акта, який встановлює адмінвідповідальність, закрито 7 проваджень. Ще 19 закрили через закінчення строку накладення стягнення.

Одну справу направили за територіальною підсудністю для розгляду по суті, а одну закрили у зв’язку зі смертю особи, щодо якої було розпочато провадження.

Інші адміністративні матеріали за ст. 44-3 КУпАП перебувають в провадженні суду та призначені до розгляду.