Лікарні Вінниччини отримають понад 115 мільйони гривень за боротьбу з COVID-19

maxresdefault

Станом на 25 травня поточного року, у Вінницькій області 27 лікарняних закладів Вінниччини уклали угоди  з НСЗУ, відповідно до яких фінансують лікування хворих COVID-19. Передбачена сума витрат становить 115 756 894 гривні.

Зокрема за пакетом «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» угоди уклали: Вінницька, Калинівська, Козятинська, Жмеринська, Тростянецька, Хмільницька центральна районна лікарні, Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування, Вінницька міська клінічна лікарня №1, Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня.

Відповідно до цього пакету виплати передбачені виключно для закладів, визначених для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією і відповідають вимогам надання допомог. Загальна сума виплат для них становить більше  96 мільйонів гривень.  Найбільшу суму отримає  Вінницька МКЛ №1 – 23 679 328,83 гривень, найменші –  Калинівська та Тростянецька ЦРЛ, Могилів-Подільська ОЛІЛ та Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня по 8 033 921,76 гривень, отримають.

Щодо лікарень області, які не включені у список, але у березні-квітні приймали інфікованих, зокрема  Барська, Гайсинська, Іллінецька, Тульчинська, Ямпільська ЦРЛ, а також Вінницький клінічний пологовий будинок №2. Отримають від НСЗУ – 1 631 594,9 гривень.