Лікар з Америки ділився з вінницькими медиками досвідом боротьби з COVID-19

c8452f3078452a23bd27570a6a2847a8

Вчора відбулася друга міська онлайн конференція для головних та старших медичних сестер, організована департаментом охорони здоров’я міської ради. Захід відбувся за участю представників медичних закладів США, які ділились досвідом боротьби з COVID-19.

Департамент охорони здоров’я міської ради постійно проводить конференції, семінари та тренінги для медичних сестер. Це відбувається для удосконалення роботи молодших спеціалістів з медичною освітою з питань профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій. А також – для підвищення ефективності дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму в закладах охорони здоров’я міста.

Враховуючи реалії сьогодення останнім часом такі заходи проходять в онлайн-режимі, які дозволяють долучати фахівців не тільки з інших міст України, але й з інших країн. Так, 29 вересня відбулася друга онлайн-конференція для головних та старших медичних сестер з міжнародною участю (США).

content_znimok_ekrana__184____kopiya

У рамках співпраці з «Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України», участь у конференції взяла науковий співробітник інституту Оксана Циганчук, лікар-епідеміолог.

Досвідом боротьби з COVID-19 у США поділився Магістр Медсестринських Наук, представник медичної компанії Envisions Health Care, який спеціалізується в області невідкладної медицини та реанімації, викладач Marquette University Дмитро Честер.

На конференції були розглянуті актуальні теми «Асептика, антисептика, дезинфекція в практиці медичної сестри. Утилізація» та «COVID-19 у США: разом ми зможемо змінити світ на краще».