Лави вінницької поліції поповнив підрозділ КОРД

kord

Підрозділ займатиметься вирішенням особливо надзвичаних ситуацій.

Сьогодні, 27 квітня, 46 бійців спеціального призначення КОРД отримали сертифікати про закінчення навчання, — повідомляє Укрінформ. Зі слів Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, частина Корпусу оперативно-рухової дії нестиме службу у Вінницькій області, інша половина – на Чернігівщині.

-Підрозділ КОРД майже повністю сформовано. Із 630 чоловік штатних у нас практично підготовлено з урахуванням сьогоднішнього випуску 485 бійців, — сказав А.Аваков.

Міністр також зазначив, що технічну та методологічну допомогу в навчанні та підготовці КОРДу Україні надають американські партнери. Зокрема, під час вручення сертифікатів пані посол США в Україні Марі Йованович вручила керівнику Нацполіції Сергію Князєву 40 автомобілів, якими користуватиметься КОРД. Про це повідомляє речник МВС.

У складі ГУ Нацполіції Вінниччини КОРД розроблятиме, готуватиме та проводитиме спеціальні операції із захоплення небезпечних злочинців, припинятиме правопорушення, що вчиняються учасниками злочинних угрупувань, звільнятиме заручників тощо.

Нагадаємо, в квітні КОРД, озброєний до зубів, з гелікоптером затримував дебошира на Вінниччині.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована