Куди мандрував 12-річний вінничанин без дорослих

12due

Одеські правоохоронці переділи юного мандрівника вінницьким колегам

У мандрівку 12-річний хлопчина, мешканець одного з сіл області, вирушив один ще два дні. Про це повідомляється на сайті поліції Одеської області.

Малолітній вінничанин вирішив скупатися у Чорному морі напередодні нового навчального року. У Одесу хлопець дістався благополучно, адже при собі мав гроші, зняв кімнату та вирушив на пляж. Однак, назад вчасно, як планував, не доїхав, томущо у нього закінчилися гроші.

Пригоди юного мандрівника

Працівники потягу «Інтерсіті», з’ясувавши, що у маленького пасажира немає квитка, висадили його у Подільську (колишній Котовськ). Зрозуміло, маленького безбілетника, що подорожував без батьків, не залишили на пероні, а передали тамтешнім правоохоронцям. Ті відразу зв’язалися зі своїми вінницькими колегами, яким згодом й передали неповнолітнього вояжера. Тож ця історія закінчилася благополучно.

«Вінницькі колеги, які приїхали за мандрівником, повідомили, що хлопчик неодноразово тікав з дому, тому його батьки не одразу звернулись в поліцію. Зараз з хлопчиком все гаразд, фізичного або психологічного насилля відносно нього не вчинялось», – йдеться у повідомленні Нацполіції Одещини.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована