Коронавірус «помолодшав»: 30-річні пацієнти з COVID-19 теж мають важкий перебіг хвороби

imgonline-com-ua-resize-2supjlaixsdw

Коронавірус став небезпечним не лише для людей старшого віку, а й для молоді. В 30-річних пацієнтів теж реєструють важкий перебіг хвороби.

Про це під час брифінгу розповіла директор департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації Ольга Задорожна.

«Ковід» став агресивнішим і «помолодшав». Якщо раніше говорили про пацієнтів в зоні ризику віком 55+, то сьогодні вже значно молодші. Реєструються 30 — 35-річні пацієнти з важкою патологією по «ковіду» і з важкими ускладненнями. Тому застерігаємо – бережіть себе, своїх рідних і близьких, використовуйте засоби індивідуального захисту», — говорить Ольга Задорожна.

Фахівці закликають при найменших симптомах застуди звертатись за консультацією до сімейного лікаря.

Станом на 9 листопада у Вінницькій області функціонує 23 опорні лікарні для надання допомоги пацієнтам з підозрою на з COVID-19 та з підтвердженим діагнозом. В цих лікарнях розгорнуто 2023 ліжко-місць. В резерві ще 1200 ліжок. Завантаженість лікарень складає 67%.

Нагадаємо, станом на ранок 9 листопада, на Вінниччині виявили 147 нових випадківз ахворювання на коронавірус. Зареєстровано 8 летальних випадків. За добу захворіли 12 медичних працівників.