Комунальні служби прибирають сніг у Вінниці з 4 години ранку

0
32 одиниці техніки та 400 двірників розчищають місто від снігу з четвертої години ранку. Обробляють вулиці протиожеледними засобами, щоб на поверхні не утворювався лід. Тротуари розчищає малогабаритна техніка.
У Вінницькому обласному центрі з гідрометеорології повідомили, що опади очікуються і найближчими днями. Тож водіям і пішоходам радять бути обережними.
«Сніг у нас почав йти в ніч з 22 на 23 грудня, за прогнозами він йтиме і вдень. 24 грудня також очікуються опади, місцями сильні. Вдень очікується температура від 0 до +5 градусів. На дорогах ожеледиця, у нас оголошено жовтий рівень небезпеки», — розповів директор Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрій Власов.
Як розповів начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міськради В’ячеслав Хілінський, комунальні служби міста працюють з четвертої ранку.  У місті роблять все для того, щоб було безпечно пересуватися на дорогах та тротуарах.
Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна варта.