Колона із сотень байкерів прибула до Вінниці на мотофест “Загул”.

motofest

19 травня у День Європи до Вінниці на традиційний мотофестиваль “Загул” прибула величезна мотоколона, що складалася з байкерів з усієї країни.

Колона прибула в центр міста саме перед початком офіційного відкриття святкування Дня Європи, на Соборну заїхали сотні мотоциклістів, вражаючи вінничан, які знімали дійство на камери мобільних телефонів.

– Ми з Одеси, в нас тут зльот байкерський і ми приїхали сюди мотоколоною, людей порадувати своїм виглядом. Нам дуже подобається День Європи, єдине, що політизовано, а так все добре. Якщо б це не було політизовано, то це було би щиро. Взагалі люди постійно підходять до нас фотографуються на байках та розпитують скільки коштує, скільки «пре», скільки «жере». А жінки запитують де тут телевізор, – розповідає Олександр із Одеси.

– Люди говорять дякую, що ви приїхали, бо підіймаєте настрій. Це всюди так, і в нас, і в Європі, де ми вже побували. Я просто в нас ще не так розвинута культура, як там. Там багато двоколісного транспорту. Нас з Одеси приїхало десь 20 осіб, не всі хочуть їхати, бо доріг ж немає, зробіть дорогу і ми будемо приїздити до вас частіше. А як можна приїхати на мотоциклі вартість 20000 доларів по таких дорогах, – додає Анатолій, якого називають “Сєдой”.

Мотофест “Загул – 2018” тривав протягом трьох днів, з 17-го по 19 травня. За словами одного із організаторів, Олександра Мельника, цей фестиваль сильно відрізняється від решти українських байкерських “тусовок”. Тут пропагують здоровий стиль життя та планують величезну кількість активностей, щоб в учасників навіть часу не було на те, щоб думати про алкоголь.

Цього року організатори дійства очікують більше двох тисяч мотоциклістів з України, Польщі, Молдови, Білорусі та інших країн.

– В нас помітна тенденція зростання кількості учасників. Ще жодного разу не було такого, щоб на “Загулі” було менше людей, ніж за рік до того. В 2017 році приїхало близько двох тисяч учасників, тому певні, що цього року їх буде більше, – зазначає Олександр Мельник.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована