Колишній голова Вінницької райдержадміністрації став радником мера Вінниці

демченко

Радником мера Вінниці став Михайло Демченко, який був головою Вінницької РДА.

Розпорядження про призначення опубліковано на сайті міської ради від 2 червня.

«Призначити Демченка Михайла Івановича на посаду радника міського голови патронатної служби відділу організаційного забезпечення та діловодства апарату міської ради та її виконавчого комітету з 09 червня 2020 року з посадовим окладом згідно зі штатним розписом», — зазначено в розпорядженні міського голови…», — зазначено в документі.

Біографічна довідка з сайту Вінницької РДА.

Михайло Демченко 20.11.1971 року народження.

Закінчив Вінницький національний аграрний університет, за кваліфікацією магістра з менеджменту організацій та адміністрування.

Трудову діяльність розпочав у 1988 році. Працював вантажником та водієм автопарку радгоспу Ленінський шлях села Сосонка Вінницького району, помічником електромонтера-обмотника та ізолювальника заводу «Ремпобуттехніка», водієм у СМТ «Монтажник», ПМП «Поляна» та у ВАТ «МедПоділля». З 2004 року по 2016 рік займався підприємницькою діяльністю.

З 2007 року по 2016 рік був головою громадської організації «Вінницька районна федерація футболу».

У 2006, 2010 та 2015 роках обраний депутатом Вінницької районної ради 5, 6 та 7 скликань. У 2007 році став переможцем Вінницького обласного конкурсу «Людина року» у номінації «Працівник сфери обслуговування» та занесений на обласну дошку пошани «Праця та звитяга Вінничан». У 2009 році став переможцем у Вінницькому районному конкурсі «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування» у номінації «Кращий депутат районної ради».

27.12.2016 року був призначений головою Вінницької районної державної адміністрації.

11 листопада 2019 року Указом президента Володимира Зеленського звільнений з посади голови Вінницької РДА.