Кіно формату 360: на зірковому куполі вінницького планетарію покажуть дитячу астрономічну анімацію. Відео

imgonline-com-ua-resize-jqi7qfo7fhf

З 4 по 10 жовтня у світі відзначають тиждень Космосу. Ці дати були обрані ще у 1999-му році Генеральною Асамблеєю. Для того, аби підкреслити той внесок космічної науки та техніки у поліпшення добробуту людини. Зазначені дати нагадують про запуск 4 жовтня 1957 року першого штучного супутника Землі «Супутник I» та 10 жовтня 1967 року набрав чинності «Договір про принципи діяльності держав по дослідженню і використанню космічного простору, включаючи Місяць та інші небесні тіла».

У Вінницькому планетарії, що розташовується у Центральному міському парку, до цих дат підготували новинки. Для дітлахів демонструватимуть пізнавальний фільм з астрономії «Небесні механіки». Той розроблений студією анімації «Небесний Слон» разом з Дніпровським планетарієм. Анімація розрахована на вік від чотирьох років.

Квиток на перегляд обійдеться від 40 гривень для дорослих, 30-ть для школярів та студентів. І два десятки гривень для дошкільнят.

«Глядацька зала розрахована на 80 посадочних місці. Через карантин, ми кількість скоротили практично до 30-ти. Аби дотримувалися всі дистанційні вимоги», — повідомила провідний лектор Ганна Таранушко.

Окрім анімаційної новинки «Небесні механіки» для дітлахів також пропонують інші пізнавальні розважально-пізнавальні мультиплікації. А для дорослих науково-документальні фільми. Всі демонструються на зірковому проекторі.

«І звісно під час кожної програми відвідувачі мандрують зоряним небом, шукають виразні сузір’я та найяскравіші зорі під куполом планетарію», — підкреслили працівники вінницького планетарію.

5f76e170b16d2