Кількість послуг, які надають Прозорі офіси у Вінниці, зросла в півтора рази

2

Минулого року вінницькі Прозорі офіси продовжили розширювати перелік послуг виконавчого комітету міської ради, які можна замовити онлайн. За рік їх кількість збільшилася в 1,5 рази і наразі через Інтернет уже можна отримати 38 послуг. Найпопулярніші — оформлення ФОП і ТОВ. Їх було замовлено 4168 мешканцями Вінницької області.

Серед послуг, які можна замовити онлайн – архівні довідки, документи, пов’язані з земельними, містобудівними та архітектурними питаннями, наприклад, витяг з плану зонування, надання обмежень на використання садибної земельної ділянки, довідка про присвоєння назви проїзду в садовому товаристві та інші.

У 2020 році адміністратори ЦНАП надали онлайн 3029 довідок Держгеокадастру (витяг з ДЗК, НГО), 488 довідок про реєстрацію місця проживання та низку інших послуг.

«На сьогодні онлайн-послуги стали невід’ємною частиною нашого життя. І ми як фахівці системи надання адміністративних послуг постійно працюємо над вдосконаленням цього напрямку. Хочу зазначити, що від населення ми також відчуваємо збільшення попиту на онлайн-послуги, тому будемо розширювати цей перелік і в подальшому. При цьому ми й надалі залишаємося лідерами по кількості послуг які надаються через ЦНАП в Україні», – зазначила директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Довідка:

Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» надає 582 адміністративних та інших видів послуг, має 4 територіальних відділення та 11 віддалених робочих місць. Загалом за 12 років діяльності вінницькі Центри надання адмінпослуг «Прозорий офіс» надали послуги близько 7 мільйонам відвідувачів.