Категорії: Спорт

Кікбоксер з Вінниці — автор найшвидшого нокауту на чемпіонаті світу

kikboks

У Польщі фінішував чемпіонат світу з кікбоксингу. У ньому Україна посіла перше місце за кількістю здобутих медалей. Наші спортсмени завоювали 253 нагороди: 104 золотих, 101 срібну і 48 бронзових. На другому командному місці зі значним відставанням – команда Шотландії (22 медалі), на третьому – Іран (20 нагород)

Вінниччину на цих змаганнях представляли спортсмени із Могилева-Подільського і та Вінниці. обласного центру. Володимир Гайдук не лише став чемпіоном світу. Він також отримав відзнаку за найшвидший нокаут турніру. Суддя зупинив поєдинок за участі вінничанина на 1 хв. 35 сек., хоча рахувати почав ще на 1 хв. 22 сек. Володимир Гайдук виступав у найпрестижніший віковій категорії 18-39 років (розділ лоу-кік, вага до 60 кг).

Чемпіоном світу вдесяте став 47-річний тренер вінницького клубу «Слава» В’ячеслав Отеранський. Золоті нагороди вибороли Леонід Драгомін (14-15 років, розділ «лоу-кік лайт» понад 65 кг, Могилів-Подільський), Артем Никитюк (16-17 років, розділ «лоу-кік», до 54 кг, Вінниця).А вінничанин Олег Котов (16-17 років, до 67 кг) в розділах «К-1» і «лоу-кік» посів другі місця. Загалом бійці нашого краю здобули близько 40 нагород у різних видах програми: лайт-контакті, лоу-кік лайті, фул-контакті, муай-тай боксі тощо.