Керівництво Вінниччини привітало бійців із «Ягуару» із 3-ю річницею Національної гвардії України

privitav

Урочисті заходи, присвячені третій річниці з часу створення Нацгвардії України, 22 березня зібрали в Калинівському районному будинку культури особовий склад військової частини 3028, рідних та друзів гвардійців.

Слова вітань та подяки за мужність і відвагу військовослужбовці спецпідрозділу «Ягуар» приймали від голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, заступника Вінницького міського голови Сергія Тимощука, заступника начальника Західного територіального управління Національної гвардії України з тилу Володимира Кота, керівників Калинівського району та колег частини.

 

«Три останні надзвичайно важкі роки – це роки великих роздумів, великих почуттів та віри в щасливе майбутнє нашої держави. Життя ніби поділилося на дві частини: все те, що було «до», і те, що відчуваємо протягом цих останніх років. Ми по-особливому сприймаємо почуття патріотизму, інакше дивимось на майбутнє нашої держави. І присутні у цій залі маленькі діти – дуже гарний знак: знак того, що ми повинні все зробити, аби наші діти та онуки гордилися своєю країною», — звернувся з вітальним словом до присутніх голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

За дорученням командувача Національної гвардії України керівник області вручив командиру військової частини 3028 Івану Миропольському відомчу нагороду – відзнаку «20 років сумлінної служби» та спільно із заступником Вінницького міського голови Сергієм Тимощуком нагородив низку військовослужбовців частини Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Родинам же гвардійців, які загинули на Сході України, Валерій Коровій передав матеріальну допомогу.

 

Водночас, нагорода чекала і керівника Вінниччини: за підтримку військовослужбовців голова облдержадміністрації удостоєний відзнаки командування Західного територіального управління Національної гвардії України.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована