Керівник КП «Вінницяміськліфт» отримав догану

snimok-ekrana-2021-04-06-v-09-38-48

Вінницький міський голова 23 березня підписав розпорядження Про накладення дисциплінарного стягнення на керівника комунального підприємства «Вінницяміськліфт».

Документ опубліковано на сайті міськради.

В описі документу зазначено, що керівник КП «Вінницяміськліфт» Анатолій Уздемір підписав розпорядження про преміювання всіх працівників підприємства і себе теж преміював на 600 грн. Вінницький міський суд визнав це порушенням закону «Про запобігання корупції» та наклав штраф.

«Під час судового засідання Уздемір Анатолій Анатолійович свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав та зазначив, що вказане правопорушення виникло з необережності, так як головний бухгалтер включила його в наказ про преміювання.

Рішенням Вінницького міського суду Вінницької області визнано начальника ВМКП «Вінницяміськліфт» Уздеміра А.А. винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в розмірі 200 (двісті) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень 00 копійок», — зазначено в документі.

Відповідно, міський голова притягнув до дисциплінарної відповідальності керівника підприємства.

«1. Оголосити догану Уздеміру Анатолію Анатолійовичу, начальнику ВМКП «Вінницяміськліфт», — зазначено в розпорядженні.