Карантин міняє звички: вінничани частіше стали користуватися велосипедами. Відео

b64207888e86e7777c510521603d172c

Нова реальність диктує нові тренди. Вінничани масово пересідають на велосипеди, а у кого їх немає, частіше почали долати маршрут «робота-дім» пішки.

Від початку сезону муніципальний вінницький велопрокат NextBike продав утричі більше абонементів на катання на орендованих двоколісних. Загальна кількість велосипедистів на вулицях міста зросла “в геометричній прогресії” – щонайменше у 4-5 разів.

Якщо минулого року працювали вузи, залізничний, автовокзали, то були певні напрямки руху. Зранку народ їхав на Вишеньку, Урожай (наприклад, молодь в університет) або добирався з Академічного до Студентського, то зараз станції там практично порожні – зазначає представник компанії.

За особистими спостереженнями Царевського, вінничани почали більше використовувати велосипеди як засіб пересування, а не активного відпочинку. Жителі міста починають свідомо планувати свої маршрути Вінницею, виходячи з того, що їхнім транспортом буде двоколісний.

Якщо раніше кількість велосипедистів на вулицях міста збільшувалась поступово, то наразі загальна кількість велосипедистів зросла “в геометричній прогресії”, щонайменше в чотири-п’ять разів.

Зараз почали діставати з балконів байки, які не їздили умовних 20 років та приводити їх до ладу. Збільшились продажі нових велосипедів. Починають брати більше гравійників, “сіті”, гібридних байків

Станом на 24 квітня на території Вінницької області зафіксовано 370 випадків інфікування на COVID-19. Відтак за останню добу в області зареєстровано 17 нових випадків.