Калюжа, яку не подолати: вінничани вимагають залатати яму неподалік бані

kalyuga

Якісно заасфальтувати дорогу на вулиці Максимовича вимагають вінничани. Відповідну петицію розмістили в Єдиній системі місцевих петицій на сайті Вінницької міськради.

Як зазначає авторка петиції Ольга Зелінська, ділянка дороги від громадської лазні (вулиця Максимовича, 10-а) до Вінницького обласного радіотелевізійного передавального центру (Максимовича, 23) знаходиться у дуже поганому стані і вже багато років не ремонтується.

 

«Дана ділянка дороги – це суцільні вирви і ями. На моїй пам’яті, а це вже більше 25 років, тут не було ні часткового ні капітального ремонту», – зазначає авторка петиції.

За її словами, від невідремонтованої дороги страждають водії та пішоходи, особливо – діти.

«Коли дощить, одну з ділянок дороги пройти взагалі не можливо, через величезну калюжу, особливо важко це зробити дітям», – наголошує Ольга Зелінська.

 

Мешканці міста відгукнулись на ініціативу вінничанки – наразі петиція перебуває на першому місці за кількістю підписів – за 12 днів вона набрала 339 голосів з 350 необхідних. А всі небайдужі вінничани мають ще два дні, аби долучитись до збору підписів – 11 голосів відділяють петицію від розгляду даної проблеми органами місцевої влади.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована