Кабмін звільнив міністра-вінничанина перед виходом журналістського розслідування

zvilnili

Сьогодні, 6 лютого, Кабінет Міністрів України ухвалив заяву про відставку в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України вінничанина Максима Мартинюка. До 2014 року він проживав у Вінниці та працював директором Департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міськради в команді тодішнього мера Володимира Гройсмана. Журналісти готували розслідування про діяльність підзвітного урядовцю міністерства, яке має вийти згодом.

На посаду виконуючого обов’язки Міністра призначили – заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольгу Трофімцеву.

7 лютого у програмі «Схеми: корупція в деталях» вийде розслідування про діяльність міністерства. Про це зазначив журналіст Сергій Андрушко.

«Очільника Міністерства аграрної політики звільнили сьогодні, за день до виходу мого матеріалу. Брав у нього коментар щодо надання переваг деяким аграріям — отримувачам дотацій,» — написав на своїй сторінці у Facebook журналіст програми «Схеми» Сергій Андрушко.

Нагадаємо, Максим Мартинюк народився 24 квітня 1977 року в Одесі. У Вінниці проживав з 1982 року. Був призначений на посаду першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України розпорядженням Кабінету Міністрів України 27 липня 2016 року. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 року № 920-р на Максима Мартинюка тимчасово покладено виконання обов’язків Міністра аграрної політики та продовольства України.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована