Із 4 жовтня вінничани можуть залишитись без води

voda

“Відключення може відбутися вже 4 жовтня” – про це сьогодні повідомив директор ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» Олександр Близнюк. За його словами, що керівництво КП «Вінницяоблводоканал» не виконало жодних домовленостей, які були досягнуті під час неодноразових зустрічей, зокрема, засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю міського голови Вінниці Сергія Моргунова, сесій міської та обласної рад.

Таким чином, станом на 2 жовтня, борг КП «Вінницяоблводоканал» перед постачальною енергетичною компанією ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» становить 6 млн 50 тис. грн. І це не враховуючи поточних платежів за вересень цього року, які облводоканал також не зробив. А це ще близько 8-ми мільйонів гривень. Від 19 вересня і, зокрема, засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, сесій міської та обласної рад, де вирішувались питання по боргам облводоканалу і досягалися певні домовленості щодо хоча б часткової сплати боргу, до цього часу жодних платежів від облводоканалу не надходило.

“Тому ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» ініціює відключення КП «Вінницяоблводоканал» від електропостачання у зв’язку з невиконанням раніше проголошених домовленостей. Це може статися вже 4 жовтня цього року” – повідомив Олександр Близнюк.

Директор ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» також сказав, що він вже попередив про це керівництво КП «Вінницяоблводоканал», безпосередньо його очільника Олександра Чернятинського, з яким мав розмову і з якої пересвідчився, що облводоканал найближчим часом не має змоги оплатити попередні та поточні борги ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», оскільки має подібні фінансові зобов’язання ще й перед КП «Вінницяоблтеплокомуненерго» та АТ «Вінницяобленерго».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована