Із 23 медичних закладів Вінничини за місяць звільнилось більше 100 медиків

45_main-v1586933773

Із 23 медичних закладів Вінницької області, через скорочення штату у період із 12 березня по 14 квітня, було звільнено 30 медпрацівників. Як поясняли у медичних закладах, скорочення відбувалося згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 року №1086.

В ній йдеться «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на реалізацію програми державних гарантій медичного обслуговування населення». Ще 10 осіб звільнилося у зв’язку із пенсійним віком. Найбільше медпрацівників потрапило під скорочення у КНП «Чернівецька центральна районна лікарня Чернівецької районної ради» – 18 та КНП «Шаргородська ЦРЛ» – 9.

Читайте також: Вінницька облрада збільшила фінансування охорони здоров’я на понад 100 мільйонів

Ще 108 медиків виявили бажання звільнитися за сімейними обставинам. Серед звільнених медпрацівників є медсестри, санітарки та лікарі. У цей же період, у зв’язку з карантином, 269 медпрацівників 23 лікарень Вінницької області пішли у відпустку за свій кошт та 631 працівник – в оплачувану відпустку. Серед останніх, 83 працівники КНП “Тульчинська центральна районна лікарня” та 221 працівник КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. Акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної ради».

“Відповідна частина лікарів і медичних сестер залишилась не задіяні роботою. Їм було запропоновано перейти працювати в інші відділення, де надається допомога хворим з вірусними інфекціями, або відпустка за власний рахунок. На сьогоднішній день працівники йдуть у чергові відпустки або забезпечують роботу стаціонару”, – повідомили представники КНП «Томашпільська ЦРЛ».