Інклюзія онлайн: у Вінниці реалізується проєкт “Ми поряд”, для людей з інвалідністю

7e10fa4c4062439278333ee0b5df7ece

Люди з порушенням інтелекту та важкими психофізичними порушеннями отримують психологічну підтримку та будуть забезпечені продуктами харчування на наступні два місяці.

Ірина Саранча, керівник ГО “Паросток”, реалізовує проєкт “Ми поряд”, за підтримки МБФ “Відродження”. В рамках цього проєкту 71 особа  зможе не лише цілодобово отримати психологічну підтримку, люди з порушенням інтелекту та важкими психофізичними порушеннями будуть забезпечені продуктами та зможуть займатись онлайн.

content_sarancha

“Ми хочемо сказати людям з інвалідністю, що вони не самі в цей важкий для всіх нас час. В нашому проєкті є три головних завдання. Перше, звичайно стосується поширення коронавірусу. Ми маємо подбати про збереження здоров’я людей із порушеннями інтелекту та важкими психофізичними порушеннями. Підтримка потрібна їхнім родинам. Для цього буде надаватися цілодобова психологічна та соціальна онлайн підтримка. Другим завданням є забезпечення базової  потреби в харчуванні, до нашої організації входить 71  людина із порушеннями інтелекту та важкими психофізичними порушеннями. Протягом 2 місяців їм будуть надаватися харчові набори. Не менш важливим є надання можливості для саморозвитку цих людей, тому будуть організовані  та проведені онлайн групи самодопомоги ” — говорить голова ГО “Паросток”, Ірина Саранча.

content_go_parostok

Ірина Саранча наголошує, що люди якими опікуються ГО”Паросток”, потребують особливої підтримки та уваги. На час карантину родинам цих людей вкрай важко. До епідемії, в приміщенні організації постійно проходили заняття та зустрічі, зараз через поширення хвороби, люди залишаються вдома та потребують ще більшої уваги й турботи.