Категорії: UkrNet , Політика

Інформаційна диверсія проти «Української стратегії» триває. Кому це потрібно?

34

В мережі триває інформаційна кампанія з дискредитації очільника партії «Українська Стратегія Гройсмана» та партії в цілому.

«Почали цю хвилю ще півроку тому, коли коронавірусна інфекція тільки-но починала свою атаку. Тоді «Українська стратегія Гройсмана», одна з перших, почала активну допомогу жителям вінниччини. І саме для цього була організована масова допомога. Але, опоненти, якщо що і робили — то фото. А потім виставляючи його назагал, коментували що це підкуп. І ширять цю брехню вже понад півроку! Ширять так, немов вперше. Хоча всі вже давно бачили, що це допомога, а не підкуп», — пишуть в мережі користувачі. 

34

«І це, не зважаючи на те, що фонд Стоп Вірус припинив діяльність. На той момент, коли виплати були заморожені та під питанням, допомога, яку організували під керівництвом фонду — була вкрай необхідна.

Але, користуючись довірою жителів Вінниччини, подібні політикани намагаються просунути думку про те, що насправді «Українську Стратегію Гройсмана» підтримують тільки через підкуп.

Дивує та легкість з якою вони хочуть обдурити довірливих виборців. Рейтинги говорять, що у партії Гройсмана одна з найбільших підтримок у регіоні — майже 60%. Саме тому для опонентів важливо відтягнути хоч один відсоток, важливо скомпроментувати, важливо показати, що ці всі рейтинги — брехня. І йдуть заради цього самі на будь-яку брехню, навіть, видаючи фото яким вже півроку, за свіжі. Ці фото ніякого відношення до виборів не мають», — написав Микола Сафронов.