Інформаційна диверсія після публікацій рейтингів партії Гройсмана

2020-07-10-13-06-02

В мережі почалася інформаційна кампанія з дискредитації очільника партії «Українська Стратегія Володимира Гройсмана».  Почав цю хвилю ресурс «ВАСНО.info», який належить нардепу від Батьківщини, а в минулому кримінальному авторитету Олегу Мейдичу. Він  — один із конкурентів Володимира Гройсмана на майбутніх виборах.

Армія ботів підхопила хвилю зради і поширила областю.

Але є й ті, хто виступив проти таких закидів. Адже ресурс Мейдича відверто назвав допомогу жителям вінничини підкупом, хоча до виборів ще дуже далеко.

Примітно, що дійсно хто підкуповував, так це Олег Мейдич —  куркою під час виборів у народні депутати.

«…як можна називати піаром реальну допомогу, про яку не говорять, не пишуть на бігбордах та на ТВ, а яку ПРОСТО тихенько дають? Як можна назвати саморекламою допомогу, де не фотографуються з пачкою гречки і бідною бабцею, яка за цю ж гречку і погодилася на фото!!
Людям, які вдома просилжують штани тільки б і шукати зраду, просто огидно. Хочеш допомогти, а тебе втопчуть в землю, як падлу.

Я точно знаю, Гройсман і був і залишається єдиниминим, хто реально щось робить для своїх людей. Не поїхав в Монако, чи Мюнхен. Тут у Вінниці залишився, а коли вдарив Коронавірус, ось організував допомогу.
Але його критикують. Критикують ті, хто палець об палець не вдарив.» — написав один з вінничан, обурений наклепом, поширеним інформресурсом.

snimok-ekrana-2020-07-10-v-12-25-40