Громадський активіст Андрій Верич викликав мера Вінниці на стадіон

Вінницький активіст Андрій Верич хоче, аби Вінницький міський голова прозвітував про свою роботу не лише у стінах міської ради, але й перед громадою міста. Своє запитання до мера Сергія Моргунова активіст поставив сьогодні наприкінці пленарного засідання сесії міської ради.

 

– Я хотів би, аби Ви публічно відповіли, коли Ви зможете зробити публічний звіт про Вашу діяльність за Вашу каденцію, – звернувся активіст до міського голови у сесійній залі. – Те, що тут робиться, це не публічний звіт.

Питання зпублічного звіту очільника міста громада піднімає не вперше. Говорили про це внничани і під час традиційного недільного віча.

– Давайте не будемо влаштовувати балаган, – зазначив у відповідь на виступ Андрія Верича очільник міста.

 

Втім, активіст продовжував свій спітч.

– Вінницька громада не може сюди спокійно зайти і поставити свої питання меру, – зауважив він.

Верич запропонував провести таке зібрання, приміром, на стадіоні. Аби участь у такому заході могли взяти всі охочі.

– Щоб люди могли поставити питання і отримати відповіді, – зауважив активіст. – Нехай голови фракцій дадуть відповідь, зробив мер звіт чи не зробив.

Після кількахвилинної перепалки Андрія Верича із присутніми у залі, які пропонували провести зібрання з громадою в лісі і назвали представника громади наркоманом, мер попередив, що мікрофони виключать.

– Немає більше питань? Присідайте, будь ласка. Для чого нервуватись? – зауважив він. – Пишіть звернення. Отримаєте відповідь відповідно до законодавства.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована