Громадські обговорення у Вінниці тепер проводитимуть онлайн

unnamed

У Вінниці змінюють формат проведення громадських слухань відповідно до карантинних епідемічних зон. Слухання проводитимуть із забезпеченням онлайн відеозв’язку між учасниками.

Наприкінці жовтня у Вінницькій міській раді прийняли рішення, що тимчасово, на період дії карантину, громадські слухання у Вінницькій міській ОТГ проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень та встановлення «зеленого», «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки на території. Відповідно, громадські слухання, на які попередньо зареєструвалися більше бажаючих взяти участь, ніж дозволено рівнем епідемічної безпеки, встановленим на дату проведення заходу, проводитимуть одночасно у декількох місцях із забезпеченням онлайн відеозв’язку між ними.

Таке рішення прийняли з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Новий формат громадських слухань буде існувати до повного скасування карантину на території України.

До речі, незабаром у Вінниці відбудуться громадські слухання щодо «Детального плану території, обмеженої вулицями Ольги Кобилянської, Івана Богуна та існуючою житловою забудовою». Наразі, до 30 листопада, ще тривають громадські обговорення протягом яких містяни можуть висловлювати свої зауваження та пропозиції. Після завершення обговорень визначать дату та місце проведення громадських слухань.

Щоправда, в оголошенні наразі не опубліковано деталі містобудівної документації, яку розглядатимуть. З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16 до 17 години), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38, каб. 8.

Пропозиції та зауваження приймають у письмовій формі у департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за електронною поштою: info@vmr.gov.ua до 30 листопада 2020 року включно.

У повідомленнях необхідно вказати прізвища, імена, по батькові, місце проживання та поставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.